poniedziałek, 9 marca 2015

Współpraca z Teekanne - seria Harmony for Body&Soul


Jakiś czas temu podjęłam współpracę z marką Teekanne, a na testowanie otrzymałam nową serię herbat oczyszczających. Seria HARMONY FOR BODY&SOUL  to kolekcja naturalnych mieszanek herbat bogatych w składniki wspomagające dobre samopoczucie, ćwiczenia i odchudzanie. 

Detox & Slim - ziołowa z zieloną herbatą, wspomagająca naturalny proces oczyszczania
Fit & Slim - mieszanka herbatek ziołowych z mate, pokrzywą i zieloną herbatą, doskonałe uzupełnienie w czasie stosowania diety
Purify & Slim -  wyrazista herbata Pu-Erh z mieszanką herbatek ziołowych pomagająca w dbaniu o linię

Osobiście do herbat ziołowych podchodzę z dużym dystansem, jednak szczerze marka Teekanne stanęła na wysokości zadania. Smak herbat jest bardzo przyjemny i zrównoważony, nie zdominowany ziołowym aromatem.
Herbata zielona nie jest gorzka, jak uważa wiele osób, a Pu-Erh smakuje zupełnie inaczej niż produkt innych marek, jest delikatniejszy, bez tak charakterystycznego zapachu i smaku 
Wszystkie z nich mają wyczuwalną miętową nutkę. Mają wspaniały zapach, są lekko orzeźwiające i z przyjemnością sięgam po nie od kilku dni.
Stosować je można bez względu na to, czy jesteście na diecie, gdyż ich główny cel to wspomaganie pracy organizmu. Z kolei herbatka z dodatkiem yerba mate doda Wam energii. 

Szczerze polecam i czekam na opinię osób, które już wypróbowały nowych herbat Teekanne. 
1 komentarz :

Printfriendly