czwartek, 24 lipca 2014

Wygrane warsztaty kulinarno fotograficzne w akcji Nietypowo z Grilla


Kilka dni temu, kiedy jeszcze zaspanym wzrokiem odczytywałam kolejne nowe maile w skrzynce pocztowej moją uwagę przykuł jeden list. Nie mogąc uwierzyć, a jednocześnie z dużą dawką przyjemnej endorfiny czytałam kolejne zdania. 

I tak sie okazało, że przepis, którym się z Wami podzieliłam na Sałatkę z miodowymi krewetkami z grilla wygrał w akcji Nietypowo z Grilla, organizowanej przez domenę zblogowani.pl oraz BLOGmedia.
Nagrodą są warsztaty fotografii kulinarnej, aranżacji potraw, obróbki graficznej zdjęć oraz doboru ustawiania światła w kompleksie hotelowym Czarny Las. Brzmi cudownie, dla mnie - osoby z pasją do kuchni, fotografii i grafiki jest to wymarzona nagroda.
Niestety czasem chęci nie wystarczą. Między innymi z powodu potężnej odległości i terminu 'za 3 dni' nie jestem w stanie brać udziału w warsztatach. Jednak mimo to, czuję się niezmiernie szczęśliwa i pełna zapału do dalszych blogowych działań. Powyższa nagroda dała mi miłą dawkę energii i utwierdza mnie w przekonaniu o pozytywnym odbiorze bloga. Bardzo dziękuję jury akcji oraz Wam, za śledzenie nowych postów, których wciąż będzie przybywać.1 komentarz :

  1. Bardzo ciekawy wpis. :)))

    Pozdrawiam

    nutkaciszy.blogspot.com
    truskawkowa-fiesta.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Printfriendly